سلام

 من علی هستم. متولد سال 1370 تبریز. مهر ماه 1388 بود که اولین پروازم رو با پاراگلایدر انجام دادم. یادش بخیر، سایت پروازی تک آلتی(شیبلی).

 با توجه به سن و سال کمم، پیشرفتم توی دو سال اول کند بود، تا اینکه سال 1390، بعد از سپری کردن خدمت سربازی، بال پاراگلایدر خودم رو تهیه کردم و بلافاصله، در همون سال دوره امنیت پرواز پاراگلایدر رو در سایت الودنیز ترکیه سپری کردم. از اون به بعد بود که با انرژی و تمرکز بیشتری مشغول پرواز شدم. خیلی زود وارد دنیای مسافت شدم و حس و حال اون رو درک کردم. سال 1392 بعد از انجام پروازهای مسافت مختلف و باز کردن و ثبت مسیرهای خاص، تونستم رکورد مسافت شمالغرب کشور رو با پروازی بطول 109 کیلومتر، از آذرشهر تا تیکمه داش(بستان آباد)، ارتقا بدم. بعد از اون بدلیل مشکلات مالی و سن کمی که داشتم، نتونستم آنچانکه باید به پیشرفتم ادامه بدم و دچار افت انگیزه شدم. ولی با این حال رکوردم تا سه سال دست نخورده باقی موند. توی این مدت کم و بیش پرواز میکردم ولی اون حس و حال قبلی کمرنگ شده بود، تا اینکه کم کم تعدادی از عزیزان ازم خواستن به عنوان راهنما و کمک کنارشون باشم. این نقطه عطفی بود برام تا وارد دنیای مربیگری بشم. خیلی زود لذت کمک کردن به دیگران رو فهمیدم و دوباره با انرژی و شوق شروع به فعالیت کردم.

  از سال 97 بصورت جدی پرواز تفریحی(تندم) رو شروع کردم و در همون سال، با نمره 99.5 به عنوان نفر اول وارد دوره مربیگری در تهران شدم. البته قبل تر فعالیتم رو به عنوان کمک مربی شروع کرده بودم. حالا هم تمام وقت و انرژیم رو گذاشتم پای پاراگلایدر، که واقعا ازش لذت میبرم و دوست دارم این لذت رو با افراد بیشتری تقسیم کنم.

به امید دیدارتون در تبریز پاراگلایدینگ