پاراگلایدر دو نفره با تحمل وزنی بین 140 الی 230 کیلوگرم این امکان را به شما می‌دهد تا در کنار خلبان از پروازتان لذت ببرید. پرواز پاراگلایدر با چند قدم دویدن از روی کوه آغاز می‌شود و در طول پرواز خلبان کنترل وسیله را به عهده دارد.

شما در هنگام پرواز با پاراگلایدر به دلیل نداشتن هیچ کابینی عین یک پرنده واقعی در هوا غوطه‌ور هستید و لذت واقعی پرواز را حس می‌کنید.

مدت زمان پرواز شما دقیقا به شرایط هوای لحظه پرواز ربط دارد ولی بطور میانگین حدود ده دقیقه طول می‌کشد.

پروازهای تفریحی پاراگلایدر در آذربایجان معمولا روزهای آخر هفته و روزهای تعطیل به شرط مساعد بودن شرایط جوی برگزار می‌گردد.

پرواز از دیرباز آرزوی بسیاری از انسان‌ها بوده و همیشه انسان‌ها در صدد الگو برداری از پرواز پرندگان بوده‌اند. از میان تمام وسایل پروازی ساخته شده تا به امروز پاراگلایدر نزدیک‌ترین حس را به پرواز پرندگان شبیه‌سازی می‌کند. برای تجربه پرواز با پاراگلایدر نیازی به آموزش قبلی نیست. شما می‌توانید همراه با یک خلبان حرفه‌ای پاراگلایدر و توسط تجهیزاتی که مخصوص دو نفر طراحی شده‌اند به راحتی پرواز را تجربه کنید.

هزینه یک سورتی پرواز تفریحی در روزهای ایام هفنه  تنها 700000 تومان و در ایام تعطیل مبلغ 1000000 تومان است. در صورتی که تمایل به فیلم‌برداری داشته باشید خلبانان ما دوربینی با کیفیت fullHD در اختیارتان قرار خواهند داد. برای رفتن به قله کوه جهت تیکآف از ماشینهای محلی(نیسان آبی معمولا) استفاده میشود که هزینه آن به عهده مسافر خواهد بود.

شما برای رزرو پرواز تفریحی پاراگلایدر کافیست تا با شماره 09141008257 تماس بگیرید و پروازتان را رزرو نمایید.

آدرس سایت اصلی پرواز: مرند، کشکسرای، جاده روستای ارلان

همچنین برای آشنایی با محیط و نحوه انجام پرواز می‌توانید فیلمهای زیر را مشاهده کنید.