پرواز تفریحی دو نفره(Tandem)

Linkedin Instagram YouTube

پاراگلایدر دو نفره با تحمل وزنی بین 140 الی 230 کیلوگرم این امکان را به شما می دهد تا در کنار خلبان از پروازتان لذت ببرید. پرواز پاراگلایدر با چند قدم دویدن از روی کوه آغاز می شود و در طول پرواز خلبان کنترل وسیله را به عهده دارد.

شما در هنگام پرواز با پاراگلایدر به دلیل نداشتن هیچ کابینی عین یک پرنده واقعی در هوا غوطه ور هستید و لذت واقعی پرواز را حس میکنید.

مدت زمان پرواز شما دقیقا به شرایط هوای لحظه پرواز ربط دارد ولی بطور میانگین حدود ده دقیقه طول میکشد.

پرواز های تفریحی پاراگلایدر در آذربایجان معمولا روزهای آخر هفته و روزهای تعطیل به شرط مساعد بودن شرایط جوی برگزار می گردد.

پرواز از دیرباز آرزوی بسیاری از انسانها بوده و همیشه انسانها در صدد الگو برداری از پرواز پرندگان بوده اند. از میان تمام وسایل پروازی ساخته شده تا به امروز پاراگلایدر نزدیکترین حس را به پرواز پرندگان شبیه سازی می کند. برای تجربه پرواز با پاراگلایدر نیازی به آموزش قبلی نیست. شما می توانید همراه با یک خلبان حرفه ای پاراگلایدر و توسط تجهیزاتی که مخصوص دو نفر طراحی شده اند به راحتی پرواز را تجربه کنید.

هزینه یک سورتی پرواز تفریحی  تنها 400000 تومان است. در صورتی که تمایل به فیلمبرداری داشته باشید خلبانان ما دوربینی با کیفیت فول اچ دی در اختیارتان قرار خواهند داد. برای رفتن به قله کوه جهت تیک آف از ماشین های محلی(نیسان آبی معمولا) استفاده می شود که هزینه آن به عهده مسافر خواهد بود.

شما برای رزرو پرواز تفریحی پاراگلایدر کافیست تا با شماره 09141008257 تماس بگیرید و پروازتان را رزرو نمایید.

آدرس سایت اصلی پرواز: مرند، کشکسرای، جاده روستای ارلان

همچنین برای آشنایی با محیط و نحوه انجام پرواز میتوانید فیلمهای زیر را مشاهده کنید.